1
/
of
2
Chewy Choey's
lychee
lychee
Regular price
$2.00 USD
Regular price
Sale price
$2.00 USD
Unit price
/
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Tastes like lychee candy from a jar, not like lychee out of a can.
contains: wheat, milk, eggs
28g (1oz) ~ 3 inches
Share

